Gökkuşağı Tohumculuk Ltd.Şti.

Gökkuşağı Tohumculuk (Tohum-Fide-Gübre) Tarım Ürünleri Ltd. Şti. yaklaşık 20 yıllık deneyimi ve Bilgisi ile 03.03.2016 tarihinde Antalya merkezde kurulmuştur.Kuruluş Amacı; Yaşamını tarımla sürdüren bireylerin üretimini yaptıkları ürünlerinin tohumundan son tüketiciye ulaşma aşamasına kadar ki ihtiyaçlarını (Tohum-Fide-Gübre) karşılayıp, takip ve pazarlama faaliyetlerinde destek olan,kazandığı deneyimlerle dünyanın en seçkin firmalarından hastalık dayanımı, verimi ve pazar değeri en iyi olan tohumları seçip,Sağlıklı steril bir şekilde üretimini yaptırıp Dünya genelinde distribütörlüğünü ve pazarlamasını yapan bir firmayız.

Misyonumuz

Yaşamını tarım ile sürdüren bireylerin daha iyi yaşam şartlarına ulaşabilmeleri için dünyanın en seçkin,Vizyon değeri yüksek firmalarını araştırıp En iyi tohumlarını bulup, ürettirip sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Vizyonumuz

Teknolojiyi, yenilikleri ve Genel ihtiyaçları çok yakından takip edip bireylerin minimum alandan Maximum verimi ve kazanç’ı sağlamalarını hedefleyip, yaşam standartlarını yükseltmeyi amaçlıyan, kolay ulaşılabilen kalite, güvenilirlik ve dürüstlüğü ilke edinen kadrosu ile bireylerin günümüz ve gelecekteki beklenti ve ihtiyaçlarını doğru algılayıp doğru çözümleri zamanında ve öncesinde planlayıp üretimini sağlayıp, üreticilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.